Zpět na web

  • načítám...

Dotazy pro adminy | Jaydess tehotensky test

Dobrý den, Už 5. měsíc mám hormonální telisko Jaydess. Predtim jsem krvacela často a nepravidelně. Tento měsíc ale vůbec. Zpoždění menstruace tedy už 16. Testy jsem dělala (příkladam k příspěvku) A jsou dle mého negativní. Mate podobnou zkušenost vymizení menstruace? Je to v pořádku? :) Díky moc.

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...