Dotazy pro adminy | Jaydess tehotensky test
Dobrý den, Už 5. měsíc mám hormonální telisko Jaydess. Predtim jsem krvacela často a nepravidelně. Tento měsíc ale vůbec. Zpoždění menstruace tedy už 16. Testy jsem dělala (příkladam k příspěvku) A jsou dle mého negativní. Mate podobnou zkušenost vymizení menstruace? Je to v pořádku? :) Díky moc.
- Autor: Anonymní
- Vloženo: 20.11.23
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána