Zpět na web

  • načítám...

Těhotenství | Těhu? Prosím o váš názor

Ahojky, poradíte prosím? V úterý jsem si dělala z odpolední moci mamatest který vyšel viz. Foto a dnes v pátek ráno livsane 25, nezesililo to o dost méně??:frowning2: :frowning2: děkuji za případnou odpověď

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...