Těhotenství | Těhu? Prosím o váš názor
Ahojky, poradíte prosím? V úterý jsem si dělala z odpolední moci mamatest který vyšel viz. Foto a dnes v pátek ráno livsane 25, nezesililo to o dost méně??:frowning2: :frowning2: děkuji za případnou odpověď
- Autor: Lenina590
- Vloženo: 01.12.23
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána