Zpět na web

  • načítám...

Těhotenství | TP prosinec 2021

Holky zdravím vás všechny. Mrnous zlobí, když mu nevěnuji zrovna pozornost. Takže jsem ho do všeho zapojila a je to mnohem lepší. Včera mikuláš, jsme v obci poslední. A došli kolem půl 8.jak nespal, tak už hotový a, plakal. Ale jak dostal třpytky od anděla pak na ruku, tak byl spokojený. Jinak zima u nás dobrý. Na saních jezdí i 3,takze se nějaký tatínek nabídne a tahaji je. My jsme s prckem taky tvořili :rofl: co mi podával, to jsme dali, takže i když to není prodejní úroveň, já to mám s hrdosti vystavené :grin: my topime v kamnech, takže se barák prohřeje. Dnes jedem na menigoka, raději ho dáme. Další klucik, skončil v nemocnici, ale už je prý dobrý, uff. Dárky mám pořešené, skoro napecene, takže zacnu dávat na talířek. Úplně si ten čas užívám, jak je sníh. Takže já nemám žádný pres. Letos, ani nevím jak, ale úplně v klidu. Jo s tatínkem jsem si vyměnila názory, hold jednou za čas budem muset, pro klid. Jinak si myslím, že teď fungujeme dobře a už jsem dala prcka na víkend k babi a dědovi a na pohodu :potlesk: nespí přes den, ale aspoň v noci. V neděli jdem na rozsvícení stromků a ohňostroj. Na prskavky už je zvyklý. Mongolska ryba. Ježíš, to snad neee. To mě moc mrzí. Určitě bude příští rok dobrý. Já teď dávám malému chlorellu a ječmen a myslím, že se mu i dost zlepšil atop. Jinak mu naší koupili hodiny do pokojíku, protože na nich ujíždí a manaska Kašparka a pak na prsty. My takhle blbnem, tak z toho si myslím že bude mít opravdu radost. No my jsme vytreli a pujdem lestit okna :rofl:

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...