Zpět na web

  • načítám...

Snažení | IUI 2021

"@Linusren":https://www.emimino.cz/profil/linusren/ ahojda! panecku, to je ale krasny miminacek :heart: :kissing_heart: my se mame prima. Sebulka dnes oslavil 15mesicu, zoubky nas snad na chvili dotrapíly (uz zbyvaji posledni ctyri), krasne beha, pusinkuje, dela mamince mala a postupne se vse prirozene sam uci :* 2tydny jsme ted oba marodili s hnusnou rymou, ale vetim, ze uz je to pryc a uzijeme si Vanoce na plno. Uklid a pripravy jdou ztuha, vsechno mi hned rozbordelari. Uvidime, co peceni v pristim tydnu :))Stromecek mame obri az do stropu, darecky zabalene, tak jen zacinkat a muze jezisek prijit :*

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...