Dnes
Jsem 11 den po ET třídenního embrya. Od neděle mám pozitivní TT, které sílí. V pondělí dopoledne jsem začala hnědě špinit, večer jsem špinila už krví a trochu krvácím do teď. Ale je to málo, víceméně jen když jdu na WC, stačí mi intimka.. bolí mě v podbřišku, jako by každou chvíli měla přijít menstruace. Včera jsem si nechala odebrat HCG a je 27. Tak uvidíme podle dalších výsledků krve... V CAR mi řekli, že testuju moc brzo (to samozřejmě vím, ale já nedokážu vydržet). A když vyloženě hodně nekrvacim, tak nic a stejně by ještě nebylo nic vidět na ultrazvuku.. Beru Amelgen 2x denně a Estrofem 2xdenne. Prosím, měl to někdo podobně, že špinil/slabě krvácel, měl pozitivní testy a bylo to prosperující těhotenství? Děkuji, M.
- Autor: Anonymní
- Vloženo: 13.12.23
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána