Zpět na web

  • načítám...

Manželství a partnerství | Co si myslíte o těchto šatech pro nevěstu

Dobrý večer, potřebuji anonym kvůli rodině :innocent: vím, že je to dost neobvyklé ale moc se mi líbí představa mít na sobě černé nebo bílo černé šaty. Dokonce i červená. Avšak nevím, který střih jje lepší

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...