Zpět na web

  • načítám...

Zdravotní potíže dospělých | Myslíte, že se mám bát?

Zdravím, dcera 18let má 2 měsíce uzlinku na zátylku, měla občas i teplotu přes 37, jinak má přes 36. Teď objevila, že má uzlinku na krku a klíční kosti. Psychicky se deptá, nejde jí jíst, nemá hlad, chuť k jídlu, občas má prý pocit cizího předmětu v krku. U dětské jsme byli. Dvakrát jí vzali krev, poprvé chudokrevnost a sedimentace. To bylo před měsícem. Výsledky krve ze včera jsou prý naprosto v pořádku. Poslali nás kvůli uzlinám na kožní, kam taky zítra jdeme. Začaly mě znepokojovat její znaménka, nikdy žádný problém nebyl. Bojím se, aby to nebyl melanom.. Zase jsem začala googlit a teď jsem strachy celá bez sebe. Nemáte někdo zkušenosti? :(

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...