Dětské nemoci | Mohl by to být svrab??
Ahoj lidičky... Moje malá (4r) se začala cca 14 dní zpátky debat, ale byl to sem tam nějaký pupínek. No a dnes už má hroznou vyrážku, pupínky všude a nejvíce na kolenech, ručičkách a předloktí a samozřejmě se sebe ostošest.. u doktorky jsme byli a prý to na svrab úplně nevypadá, ale jistá si úplně nebyla. Tak moje otázka zní, měl někdo svrab, vypadalo to podobně? Dávám jí fenistillové kapky a v noci spí... Ze svrabu mám úplně hrůzu :?
- Autor: Kaen
- Vloženo: 01.03.24
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána