Miminko | Zkroucený palec 2 létá holčička
Ahoj, potřebuji radu. Dneska sem si poprvé všimla že dcera má takový palec.. nikdy sem si toho nevšimla.. Ohne ho max takhle, bojím se s tím cokoli dělat abych jí ještě nějak neublížila… nevíte co by to mohlo znamenat? A zda mám navštívit dětského chirurga. Předem moc děkuji :palec:
- Autor: Nany12
- Vloženo: 01.03.24
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána