Cvičíme, krásníme a třeba i hubneme | Jsem tlustá? Chci zhubnout
[citace] **"@krecik.dzungarsky":https://www.emimino.cz/profil/krecikdzungarsky/** píše: Jako vážně? Mám 164 cm, 52 kg, BMI pod 19, 5. Věk 40+. Pokud zhubnu kilo a půl, budu na hranici mezi zdravou váhou a podvýživou. Jsem na tom hraničně, co se týče poruchy příjmu potravy, konkrétně ortorexie. Lezou mi kosti. Mám zkreslený náhled na vnímání vlastního těla. Léčím se s posttraumatickou stresovou poruchou. Fotky vkládat nehodlám, ale mám mnohem nižší míry, než měly modelky v 90. letech (90-60-90). Co se týče oblečení, kupuji si velikosti od dětské 146 až po dospělé XS, což je problém, protože se snažím nakupovat slow fashion. [/citace] Uz jsme tu nekolikrat psaly, ze miry a BMI jsou pouze orientacni. Nekdo pri stejnych mirach (vyska/hmotnost) muze vypadat vyhuble, nekdo zdrave nekdo tluste. Do 24 let jsem pri vysce 174 cm vazila 50 kg (BMI 16,5). Citila jsem se skvele, vyhuble jsem nevypadala. Ted mi bude 40 let a vazim 63 - 64 kg a necitim se dobre. A vypadam tluste. Zdrava hmotnost je pro me okolo 57 kg. Verim, ze nekdo pri techto mirach (174/64) muze vypadat hubene. Ale ja ne. Cili nelze soudit druheho jen podle vysky a hmotnosti, pokud ho nevidis. Prikladam fotky - pri windsurfingu a lezeni jsem vazila okolo 56 - 57 kg. Ta treti fotka je pri 50 kg. Aktualni fotku vkladat nebudu.
- Autor: Janča_6
- Vloženo: 06.03.24
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána