Zdravotní potíže dospělých | Melanom - velký strach
Ahoj lidičky. Byla jsem na kožním a ve středu jdu odstranit 6 znamének. Mám je co vím už přes 8 let. Z jednoho znaménka my vyšlo že má dysplasticke rysy. Tyto prý jsou také aktivní. Prý je raději odstraníme. Jsem z toho na prášky mám strach protože jsem tato znaménka nikdy neřešila. Co si o tom myslíte? Říkala že jsou to dysplasticky nevy a z toho by se mohlo něco třeba za pět let udělat
- Autor: nipetka123
- Vloženo: 10.03.24
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána