OČR sourozenci
Dobrý den, jak je to s OČR pokud v průběhu podpůrčí doby onemocní 2. dítě? Od pondělí do pátku mám OČR na 1. dítě (tj. 5 dní), zítra jdu k doktorce s druhým dítkem, pokud by mi vystavila OČR na to druhé dítě a první ukončila, budu mít nárok na 9 dní podpůrčí doby na to 2. dítě? Dle foto by to tak mělo být, má s tím někdo konkrétní zkušenost? Děkuji
- Autor: prvotěhule
- Vloženo: 19.03.24
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána