Zpět na web

  • načítám...

Úrazy a pády | Úrazy vašich dětí

Vůbec nevím jak to tu funguje ale je neděle zítra velikonoční pondělí a nechci plašit tak si jdu pro radu včera se dcera udeřila do holeně. Dost ječela říkala jsem si že tam to prostě bolí. Udělala se modřinka ale holka chvilkama kulhá a nohu má napuchlou. Jet nebo ne... to nechat prohlédnout? Zas kdyby to měla třeba nalomený tak na to nešlápne. Někdo zkušenost?

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...