Úrazy a pády | Úrazy vašich dětí
Vůbec nevím jak to tu funguje ale je neděle zítra velikonoční pondělí a nechci plašit tak si jdu pro radu včera se dcera udeřila do holeně. Dost ječela říkala jsem si že tam to prostě bolí. Udělala se modřinka ale holka chvilkama kulhá a nohu má napuchlou. Jet nebo ne... to nechat prohlédnout? Zas kdyby to měla třeba nalomený tak na to nešlápne. Někdo zkušenost?
- Autor: Jančajanina
- Vloženo: 31.03.24
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána