Zpět na web

  • načítám...

Snažení | KET duben 2024

Ahojda holky, tak dnes prvni pozitivni vlastovka. Ja se odvazila testovat, jsem 9. den po KET a je tam :dance: Zatim se tedy raduji opatrne, jedno biochemicke za mnou, jedno ZT v 7tt (zjisteno v 9 tt). Je to 10.transfer, 5.IVF, posledni mrazacek. Trochu stesticka uz by to chtelo. Jinak s tim terminem, mne by pripadne vychazel na 25.12., takze Vanoce :lol: Vsem drzim palecky :kytka: :srdce:

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...