Domácí spotřebiče | Jakou značku pračky?
Brát Beko, který má pětiletou záruku, ale pouze na vybrané modely, stejně jako AEG. Philco dává na všechno, LORD taky, jenže tam nemusíte provádět registraci. Odebírám dTest a chystá se velký průzkum mezi Čechy ohledně spolehlivosti bílé techniky čili pračky, sušičky, mrazáky, ledničky. Když si zařizovala domácnost moje nejlepší kamarádka, hodně jsem to sondoval, volal do pozáručních servisů. Kvalita šla dolů u všech, jede se na kvantitu, jedině snad Miele. Takže se vyhněte Whirpoolu, Indesitu, Zahnussi, Candy, Fagoru a jděte do všeho, co má pětiletou záruku přímo od výrobce. Ale abych byl pro tuhle debatu trochu přínosem:
- Autor: Ploskutáček
- Vloženo: 10.05.24
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána