Těhotenství | Pohlaví v 36 tydnu
Dobrý den jsem 36tydnu těhotná můžu se zeptat k čemu by jste to přirovnáli jestli že ke chlapeckovi nebo holčičce strašně bych si přála chlapecka jsem zvědavá aspoň na vaše narozy moc děkuji předem za odpovědi
- Autor: dominikapepino
- Vloženo: 11.05.24
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána