Zpět na web

  • načítám...

Těhotenství | Pohlaví v 36 tydnu

Dobrý den jsem 36tydnu těhotná můžu se zeptat k čemu by jste to přirovnáli jestli že ke chlapeckovi nebo holčičce strašně bych si přála chlapecka jsem zvědavá aspoň na vaše narozy moc děkuji předem za odpovědi

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...