Zpět na web

  • načítám...

Úrazy a pády | Řiznutí v nehtovém studiu

Ahojky holky dneska sem byla v nehtovém studiu u Vietnamců hned na začátku při broušení bruskou starého laku mi škaredě sjel na kůži takhle hluboko ani na to nedal dezinfekci nic nezeptal se zda to bolí akorát dal něco na zastavení krve takový olejicek ale stejně to krvacelo řekla sem ze mě to bolí řekl že bude opatrný ale co teď s tím doma sem to ihned vydezinfikovala umyla mám s tím jet na pohotovost skrz infekci nebo co to na to koupit prosím :pensive:

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...
Velikost písma:
2485
11.5.24 20:54

Doufám, že Ti ty nehty udělal zadarmo … 8)
Jinak co by Ti na pohotovosti asi tak dali? :mrgreen: Vydezinfikuj si to sama, dej na to pak framykoin a zalep si to.
Mělo by to být ok.. Pokud by přece jenom začalo rudnout, běž ke své MUDr.
PS: si představují, jak jsou šťastní na pohotovosti kvůli takové banalitě :roll:..

  • načítám...
  • Zmínit