Zdravotní potíže dospělých | Bolesti rukou
Zdravím všechny, Mám 40 dní do porodu veškeré přípravy pro miminko se mi nezdají být nějak fyzicky moc náročné ale pro mě fyzicky moc náročné bohužel jsou a to z důvodu šíleně nesnesitelné bolesti rukou a chtěla bych se vás zeptat jestli náhodou podle fotografie nemá to někdo podobnou zkušenost. S rukama jsem měla problém již před těhotenstvím protože jsem dělala těžkou práci ale teď v těhotenství silné bolesti intenzivnější Stačí mi pouze pověsit dvakrát za den prádlo A trpím bolestí ale fakt šílenou už si nevím rady. Všichni lékaři vám řeknou to máte v těhotenství po porodu vám to odezní jenže jak říkám problémy jsem měla již před těhotenstvím Teď jsou pouze intenzivnější hrozně se bojím abych mohla vůbec chovat miminko a někde mi třeba neupadlo je to hrozné zasílám své fotky mých rukou. :( Mám strach o své zdraví i o zdraví ještě nenarozeného prcka :,(
- Autor: Petunaa
- Vloženo: 12.05.24
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána