Zpět na web

  • načítám...

Dovolené a dětské tábory | Chorvatsko nebo Polsko?

Není pravda, že je u Baltu zima. Propršet může i léto v Chorvatsku. Voda je chladná, ale dá se. I v Chorvatsku jsem zažila studené moře, že jsem do něho nevlezla. :lol: Polsko je krásné, je tam spousta míst na návštěvu a trávení času. Leba rozhodně není klidné místo :lol: V létě se snad k Baltu přesouvá celé Polsko, s tím je potřeba počítat. Klidnější je Wyspa Sobieszewska, ale ubytka jsou dále od pláže, je tam široký pás stromů. Odměnou jsou poloprázdné široké písčité pláže. Bohužel ubytování je docela drahé :? Jinak ceny +- jako u nás.

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...