Těhotenství | TP prosinec/leden
"@Catherine22":https://www.emimino.cz/profil/catherine22/ ahoj, my máme taky dceru z ivf... A teď po skoro 3 letech buch ho a // :lol: ani jsme se vlastně nesnažili :D Podle aplikace mi to hlásí termín 5.2., ale chci plánovanou sekci, tak bych se přidala, jestli nevadí :)
- Autor: Jíťa95
- Vloženo: 30.05.24
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána