Zpět na web

  • načítám...

Těhotenství | TP prosinec/leden

"@Catherine22":https://www.emimino.cz/profil/catherine22/ ahoj, my máme taky dceru z ivf... A teď po skoro 3 letech buch ho a // :lol: ani jsme se vlastně nesnažili :D Podle aplikace mi to hlásí termín 5.2., ale chci plánovanou sekci, tak bych se přidala, jestli nevadí :)

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...