Alternativní léčení | Prasklý koutek(syn 7let)
Ahojky Všem...Jdu si pro radu... Poraďte co na prasklý koutek? Syn (7let) ho má týden prasklý... Nijak ho to nebolí, jen když na to zapomene a hodně otevře pusu tak trochu... Jinak si nestěžuje..Myslela jsem že bude stačit jen promazavat...ale asi ne. Napadlo mě mu tma mazat framykoin? nebo máte zkušenosti s něčím konkrétním? Děkuji a přeji hezký zbytek neděle... :)
- Autor: Tereza2609
- Vloženo: 02.06.24
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána