Zpět na web

  • načítám...

Domácnost | Čištění oken po stavbě

Dobrý den, máte prosím někdo zkušenost s čištěním oken po stavbě (nejspíš perlinka?)? Udělala hnusné, bělavé "cestičky" odshora dolů (ve směru stékání deště), není to úplně na celém okně, ale i tak to jde vidět, viz foto. Zkoušeli jsme klasické čištění, ředidlo, odstraňovač starých nátěrů...a nic. Děkuji.

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...