Domácnost | Čištění oken po stavbě
Dobrý den, máte prosím někdo zkušenost s čištěním oken po stavbě (nejspíš perlinka?)? Udělala hnusné, bělavé "cestičky" odshora dolů (ve směru stékání deště), není to úplně na celém okně, ale i tak to jde vidět, viz foto. Zkoušeli jsme klasické čištění, ředidlo, odstraňovač starých nátěrů...a nic. Děkuji.
- Autor: Helen001
- Vloženo: 06.06.24
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána