Snažení | IUI 2024
Ahoj holky, ráda bych se k vám přidala do diskuze. Dnes jsem 11 dní po čtvrté IUI a 13 dní od Ovitrelle. Vím, že test bych si měla dělat až po 14ti dnech, ale už jsem to nějak nevydržela. Zdá se mi, že tam něco málo vidím, ale zase jsem někde četla, že Mamatest někdy ukazuje i falešnou pozitivitu, tak nevím:woman_shrugging_tone2: Máte s tím nějaké zkušenosti?
- Autor: Růža88
- Vloženo: 10.06.24
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána