Jak obléct? | Šaty na promoce
Ahojky, jdu si za vámi pro radu. Co říkáte na tyto šaty na promoce? Naše škola nemá nic specifikováno ohledně dresscodu, tak by mě zajímalo, jak to vidíte vy. Barva šatů je spíše taková více tmavá, ale foťák hodně zkresluje, tak jsem se snažila najít na internetu fotku, ale stejně jsou v reálu více tmavší. Délka šatů je možná lehce i pod kolena. Není jedno rameno moc odhalené? Co myslíte? Děkuji za názory. :srdce:
- Autor: Anonymní
- Vloženo: 23.06.24
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána