Zpět na web

  • načítám...

Těhotenství | Tt 9 DPO

Ahoj, dnes jsem 9 dpo, zkoušela jsem těhotenský test. Brzy je, ale chtěla jsem zkusit. První fotka je z rána ještě v limitu, druhá po zaschnutí. Co myslíte? Měla jste to některá podobně?:slight_smile: Snad je to vidět, přijde mi, že se tu zhoršuje kvalita fotek.

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...