Těhotenství | Tt 9 DPO
Ahoj, dnes jsem 9 dpo, zkoušela jsem těhotenský test. Brzy je, ale chtěla jsem zkusit. První fotka je z rána ještě v limitu, druhá po zaschnutí. Co myslíte? Měla jste to některá podobně?:slight_smile: Snad je to vidět, přijde mi, že se tu zhoršuje kvalita fotek.
- Autor: euroregion681
- Vloženo: 26.06.24
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána