Domácnost | Mol šatní / potravinový
Hezký den všem. Potřebuji poradit ohledně molu.:face_with_peeking_eye: Před dvěma měsíci jsem kompletně dělala špajz, jelikož jsme se prali s moly neustále dokola. Vše jsme vyhazela, skrabala zdi, vystrikala savem, pálí nějakým sprejem na moly. Koupili jsme obě police a vše se důkladně umyli, co se týká spotřebičů, krabiček atd, vše postupně prošlo i mrazákem. Vsude mololapky, ve spajzu je klid, jen za ty dva měsíce se na mololapky prilepili čtyři a už nic. Jenže, teď nám lítají v ložnici poslední tak 14 dni já šílím a nevím jestli teď zase nemáme pro změnu šatní. 8o Prohledama jsem skříně, vyprala záclony / závěsy. Dala jsem do ložnice mololapky a během jednoho dne velké množství molu nalepeno. Přidám foto jedtli někdo pozná. Mě přijde, že to je jak potravinový tak i šatní 8o
- Autor: Kacenkaaaaa
- Vloženo: 27.06.24
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána