Zpět na web

  • načítám...

Krmení a pití | Bezová šťáva - plíseň?

Zdravím, co si myslíte o této sťávě? Je to plíseň? Nevím jestli vylít. Dělala ji letos babička, ale trochu mě to děsí. Ještě jak je s krokem, tak se mi stalo, ze vylétl, jak z sampaňskeho. Díky.

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...