Krmení a pití | Bezová šťáva - plíseň?
Zdravím, co si myslíte o této sťávě? Je to plíseň? Nevím jestli vylít. Dělala ji letos babička, ale trochu mě to děsí. Ještě jak je s krokem, tak se mi stalo, ze vylétl, jak z sampaňskeho. Díky.
- Autor: Zorzetta
- Vloženo: 13.07.24
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána