Snažení | Ovu a těhotenský test
Ahoj holky, druhý měsíc se snažíme o miminko. Ovulaci jsem měla před cca 10 dny. Dnes jsem 28DC, a menstruace se ještě nedostavila. Nevydržela jsem to a udělal jsem si test včera a dnes. Nejsem z toho moudrá, jelikož nemám žádné těhotenské příznaky. Nic mě nebolí, ani žádné jiné změny na sobě nepociťuji. Na testech mám duchy...dělala jsme dr.max. a mamatest. Nevím zdali to bude na fotce vidět. Jaké máte zkušenosti s těmito testy, dá se jim věřit, myslíte, že je šance?
- Autor: Anonymní
- Vloženo: 18.07.24
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána