Zpět na web

  • načítám...

Testování a těhotenský test | Těhotenský test - duch/ neduch?

Vracím se k mému minulému příspěvku... Zjistila jsem že Pepino test byl asi rok po záruce, koupila jsem si tedy nový (Livsane) a dnes ráno si ho udělala. Je už to cca 8. den vynechané menstruace...jinak ale žádné příznaky nepociťuji (max trochu únava a časté močení)... Dnes mi test vyšel takto...čárka tam je ale pořád slabá. Chci se zeptat...měl to taky někdo takto? Po cca týdenním zpoždění MS čárka nevýrazná? A nebo to může znamenat něco jiného?

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...