Těhotenství | Holčička nebo kluk podle bříška
Ahoj holky jsem 26tt 31.10.2024 mám termín porodu a pořád nevíme co to je jestli holčička nebo kluk dávám sem fotku a jestli aspoň trochu poradíte co by to mohlo bejt gynekolog mi řekl ve 20tt že tam nevidí ani pindíka ani pytlíček takže vůbec nevíme nic :( chtěla bych se zeptat můžu se pohlaví miminka dozvědět ve 30tt na uz?
- Autor: Natalie429
- Vloženo: 25.07.24
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána