Zpět na web

  • načítám...

Dovolené a dětské tábory | Odlišné představy o trávení dovolené

[citace] @Anonymní 56627882 [/citace] Manžel je také válecí, chce si na dovolené odpočinout. Loni jsme měli dovolené dvě a letos to bude stejné. Jedna byla loni válecí, tak jsem si teda odpočinula a druhá akčnější. Letos Thassos :srdce: 11 dní. Každý si něco našel. Manžel byl třeba se synem v bazénu či ve fitku a já šla k moři na chvilku, procházky společné a ty hory, kopce tam krásné. Já chodila i sama po těch kamenech z pláže dál a dál :srdce: vedle už začínal "les". Táhlo mě to hned na druhý konec skal se podívat. Vůbec mi nevadí jít se sama procházet. Hlavně, že je kam. Loni Djerba a tam jsem jako sama nechtěla. Mám ráda i Bulharsko- Primorsko, Nesebar. My jezdíme někdy i s mamkou, takže se i dělíme, že někdy jdu s manželem, někdy všichni nebo s mamkou a kluci mají svůj program. Hlavne v Thassosu nejsou vedra jako třeba na Kosu.

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...