Zpět na web

  • načítám...

Testování a těhotenský test | 8. den po KET

Ahojky jsem dnes 8. den po ket 5 denniho embrouse myslite ze se muzu radovat? Viz prilozene testy bojim se, protoze jsem hodne cetla, ze mama test dela falesne pozitivni… za reakce dekuji:pray_tone1:

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...