Těhotenství | Dubňátka 2025
"@ceranielle":https://www.emimino.cz/profil/ceranielle/ Ale přidávám fotku svý řady. 4+6 je zhruba ten předposlední, možný ty ještě před. Ale udělala bych si asi clearblue s týdny a uvidíš - když budeš mít 2-3, tak bych byla v klidu…nebo počkej na dobu, kdy bys měla mít 100% 3+ :hug:
- Autor: BabyYoda
- Vloženo: 07.08.24
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána