Zpět na web

  • načítám...

Těhotenství | Krevní test Innova Pharma

Ahoj, vidíte něco holky? Nemám s tímto krevním testem zkušenosti, zkoušela jsem dnes poprvé.. Na testech z moči mi 5x vyšel slaboučký duch (spíš stín) (včera nejsilnější).. testy byly stejné značky - dr. Max Co si o tom myslet? Mám rozházený cyklus, vysadila jsem před 3. měsíci antikoncepci a s přítelem se nijak nechráníme..jsme názoru, že když to přijde, tak to přijde. Týden po ms ( podotýkám, že nebyla tentokrát tak silná, ale trvala 5 dnů.. pak jsem došpiňovala už jen, ale dalo by se říct ze na menší vložku by to stačilo za celý týden) jsem začala špinit a bylo mi strašně špatně cca týden.. teď už nešpiním a i ty nevolnosti trochu polevily, ale ne úplně. Když si zmáčknu prso, tak vytéká mlezivo nebo jak to nazvat a mám docela i nechutenství střídající chutě k jídlu.. v noci nespavost cca 14 dnů.. nevím kdy jsem měla ovulku, protože jsem nezaregistrovala hlen, jako mám běžně a tím, že to mám rozházený tak popravdě vůbec netuším, ale dnes jsem 18Dc.. Fakt nevím co si o tom myslet. Testovat jsem začala, protože jsem zaregistrovala výše zmíněné plus i další příznaky… Pokud bych nebyla těhotná, co potom způsobuje ty příznaky..? :think: Děkuji za váš čas :( :srdce:

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...