Těhotenství | Dubňátka 2025
Ahojky, doufam ze neva, ze se vetru :grin: uz mam jedno ditko, ale mam uplne vymaz kdy se objednat na gyn? Asi az 6-8 tt ze? :rofl: zacala jsem testovat minuly tyden cca 6dni pred ms…. Podle MS bych mela byt nejake 4+3 :)
- Autor: Telios
- Vloženo: 11.08.24
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána