Zpět na web

  • načítám...

Těhotenství | Dubňátka 2025

Ahojky, doufam ze neva, ze se vetru :grin: uz mam jedno ditko, ale mam uplne vymaz kdy se objednat na gyn? Asi az 6-8 tt ze? :rofl: zacala jsem testovat minuly tyden cca 6dni pred ms…. Podle MS bych mela byt nejake 4+3 :)

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...