Zpět na web

  • načítám...

Zdravotní potíže dospělých | Vridek v krku

Ahoj skupinko, chtela bych jsem se Vás zeptat, zda někdo taky netrpite vridkem v krku? Není to pupinek a ani aft. Připomíná mi to jako bradavici a dá se s tím pohybovat jakoby to viselo na vlasku. Pociťují to hlavně kdyz jim. Například neco kyselého či nějaké ovoce. Tak to hodne začne bolet. Mate někdo s tím zkušenost? Moc děkuji :upside_down:

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...