Zpět na web

  • načítám...

Těhotenství | Duch na testu mamatest

Dobrý den potřebuju radu Dnes dopoledne sem si dělala test. A vyšel tam slabý duch, pak sem udělala hned druhý test a tam už byla jen jedna čarka Menstruace byla 4 dny, a slabší, test sem dělala při špinění...myslíte si že mohu bejt těhu nebo ne děkuju za rady :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...