Kortikoidy
"@Doctus":https://www.emimino.cz/profil/doctus/ nene, od narození byl nejen jednou trochu nachlazený, nálezy nemáme žádné, pouze recepty ručně psané od lékaře. To jsou atb a sirup na kašel, plus jámě zjistili ze to další jsou kortikoidy a moc nám to nedává smysl mu davat atb i kortikoidy :roll: Takže jsme se rozhodli kortikoidy nedávat, ať to telicko tak nezatezujem. Co myslíte vyzvate se v tom? Ti lékaři jsou tu divny, napsali nám ze sirup máme davkovat 5ml 3x denně ale toto dávkování je pro děti ve věku 12 let podle letáku :zed: tak se bojim ze i ty kortikoidy nějak napálili s davkovanim :,( Achjo už aby jsme byli doma u našeho lékaře :( malej přes den dýchá lépe, má už jen zvýšenou teplotu kolem 37, víc ne. Porad je slyšet jak má ty průdušky zúžené ale v noci to bylo horší, myslím ze ani to teplo tady v pokoji tomu nepridava ale když větráku je ru ještě větší hic a klimatizaci se už pouštět bojíme :,(
- Autor: Anonymní
- Vloženo: 13.09.24
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána