Snažení | Měření bazální teploty - absence menstruace, snaha otěhotnět
Ahoj, měřit ihned po probuzení ještě v posteli a “dole” idealně si stáhni aplikaci fertility friend a zapisuj teploty, aplikace pak vyhodnotí případnou ovulaci pokud ji máš. Osobně bych nasadila vitamíny s myo-inositolem např. Fertipronu, ta vycházela levněji oproti ostatním preparátům, sť se ti nastartuje cysklus. Držím palce :srdce: Takhle to pak nějak vypadá
- Autor: Martinamimi1
- Vloženo: 17.09.24
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána