Gynekologické potíže | Nedostala jsem to. Mam strach.
Ahoj. Menstruaci jsem mela naposled od 5.8. To ze se mi to posunulo neni zas tak divne, neni to uplne poprve. Ale co je poprve je, ze si myslim ze jsem mela ovulaci i dle testu a hlanu kolem 4-5.9. A vzdycky jsem to do 15 dnu od ovulace dostala a ted nic nebo vzdycky...Po dobu pul roku co to sleduji... Nemohu brat prasky(husta krev). V srpnu jsem mela strevni asi virozu i pritel a slo vsechni horem i spodem a okolo 5.8 jsem dobirala antibiotika, ale preci jen ta ovulace probehla i kdyz ppzdeji...Chranime se kondomem a pri ovulaci k tomu prerusovanou souloz (dokoncili jsme to potom jinym zpusobem). Test jsem si delala 3x nikde jsme nic nevidela. Fotku mam jednoho z nich. Cim by to mohlo bejt? Jak mam 100%vyloucit tehostenstvi? Finance bych to nezvladla. Bojim se napsat na gyndu. Prijdu si jak školačka a pritom mi bude 30cet a jsem mama.
- Autor: Anonymní
- Vloženo: 20.09.24
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána