Dotazy pro adminy | Chyba v Matrixu /e-miminu/
Chci citovat příspěvek a nemohu. Musím diskuzi rolovat dolu. Děje se mi to na MacBooku.
- Autor: topazio
- Vloženo: 22.09.24
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána
Chci citovat příspěvek a nemohu. Musím diskuzi rolovat dolu. Děje se mi to na MacBooku.
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána