Snažení | Ovulační graf - nastal den ?
Děkuji. Já vstávám hodně brzo ve 3:30. Můžete mi poradit nějakou dobrou appku? Já jsem někde četla, že jakmile se zvýší teplota ke 37 tak to znamená ovulace. Někde zase jsem četla, ze až druhy den. Vážně jsem asi na to strevo nebo nevím, ale pořad jsem to nějak nepochopila. Já mám MS nepravidelnou. U mě se neví kdy ta ovulace přesně je. Když mám vzít předešlých cykly, tak byly 41,29,57 a 20 dní. Posílám foto grafu.
- Autor: Anonymní
- Vloženo: 23.09.24
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána