Testování a těhotenský test | Vidíte neviditelného ducha?
Ahoj holky, Zkusím oživit diskuzi. S manželem se snažíme k mimčo. Takže klasická otázka, vidíte nebo nevidíte tam ducha? Díky:relaxed: mám 4 dny do MS :rolling_eyes:
- Autor: Katka1000
- Vloženo: 26.09.24
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána