Zpět na web

  • načítám...

Testování a těhotenský test | Vidíte neviditelného ducha?

Ahoj holky, Zkusím oživit diskuzi. S manželem se snažíme k mimčo. Takže klasická otázka, vidíte nebo nevidíte tam ducha? Díky:relaxed: mám 4 dny do MS :rolling_eyes:

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...