Batole (12 až 36 měsíců) | Dítě - jaké vodítko, zkušenosti
[citace] "@heluska1992":https://www.emimino.cz/profil/heluska1992/ 56855587 [/citace] Já mám vyzkoušené vodítko Farlin, používali jsme ho u batolete a později i na výuku lyžování. Kdybyste měla zájem, můžu Vám ho prodat za 100 Kč.
- Autor: milwinka
- Vloženo: 29.09.24
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána