Zpět na web

  • načítám...

Zdravotní potíže dospělých | Proc me to boli?

Ahoj, už víc jak týden mě bolí noha. Zničehonic. Když si zmacknu to místo na fotce, bolest-jakoby brnění mi vystreluje do palce, a dnes po týdnu mě bolí i holen, lytko. Není to žádná drasticka bolest, ale co s tim? :think:

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...