Zdravotní potíže dospělých | Proc me to boli?
Ahoj, už víc jak týden mě bolí noha. Zničehonic. Když si zmacknu to místo na fotce, bolest-jakoby brnění mi vystreluje do palce, a dnes po týdnu mě bolí i holen, lytko. Není to žádná drasticka bolest, ale co s tim? :think:
- Autor: Anonymní
- Vloženo: 04.10.24
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána