Plenky | Stolice tříměsíčního miminka
Dobrý den, maminky jakou a jak často by mělo mít stolici tříměsíční miminko? :think: ( Plně kojené ) Naše miminko jde ob den a přijde mi, že je moc řídká.. ( omlouvám se za fotku, pokud bude vadit smažu 8) )
- Autor: Luca791
- Vloženo: 09.10.24
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána