Zpět na web

  • načítám...

Plenky | Stolice tříměsíčního miminka

Dobrý den, maminky jakou a jak často by mělo mít stolici tříměsíční miminko? :think: ( Plně kojené ) Naše miminko jde ob den a přijde mi, že je moc řídká.. ( omlouvám se za fotku, pokud bude vadit smažu 8) )

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...