Zdravotní potíže dospělých | Nemám suché lůžko?
Jsem také 3. den po vytržení obou osmiček. Je to šité, mám ATB po 12 hodinách + Aulin. I přes ten to občas maličko pobolívá. Chtěla bych ho už přestat brát, ale když občas pocítím lehčí bolest i pres něj ( především v noci ), tak se bojím úplně vysadit. Tak nevím, jestli to je běžné, že to i tak cítím a jestli nemám suché lůžko. Jestli můžete kouknout, kdo s tím má zkušenost. Děkuji.
- Autor: tabitta
- Vloženo: 12.10.24
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána