Snažení | Ovulační test - šance
"@Barevné klubíčko":https://www.emimino.cz/profil/barevne-klubicko/ tak jsem si ted udělala jeste OT a je slabší než rano. Tak se obávám ze zítřejší tuleni uz bude jen tuleni :think:
- Autor: Anonymní
- Vloženo: 15.10.24
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána