Nakupujeme - obchody, reklamace | Přijmou reklamaci?
Zdravím, v dubnu 2023 jsem kupovala vířivku a dneska háže chybu, takže ji potřebujeme reklamovat. Problém je v tom, že jsem prohledala celý dům a nemůžu najít účet :zed:. Našla jsem potvrzení internetové objednávky, informace o doručování protokol o převzetí od přepravce (přikládám foto). Myslíte, že to bude na reklamaci stačit? Byla placená hotově na prodejně 17. 4. 2023 ráno, kde jsme ji chtěli vyzvednout, ale nevešla se nám do auta, takže jsme dopláceli hotově ještě doručení. Vím, že internet píše, že by mělo stačit k reklamaci prokázat, že jsem u obchodníka zboží koupila, ale reálnou zkušenost nemám. I-zahradninabytek jsou webové stránky, ale firma je Deokork, proto není eshop a odesílatel stejný.
- Autor: Niki.J.B.
- Vloženo: 20.10.24
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána