Zpět na web

  • načítám...

Testování a těhotenský test | Mama test 2024 - duch

Dobrý den, už jsem psala do jiné diskuze, ale zkusím to i tady, protože víc hlav, víc ví. Minulý měsíc u mne bohužel proběhl SP, nemusela jsem na revizi a podle doktorů je vše v pořádku, i ovulace proběhla v pořádku. Tak jsme se snažili dal. Nyní jsem 12 DPO, takže už pomalu zkouším testovat, i když MS má teprve přijít. No a k me otázce, co říkáte na tento test, je z první ranní moči a ty ostatní už jsou bílé, tak jsem teď zmatená a mrzí mě to.

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...